Ataşehir, Vedat Günyol Caddesi Yakut Sitesi No:3/6, İstanbul, Türkiye
+90 216 380 88 82 info@pro-minds.com
Aday Veritabanı ve İşe Alım Sistemi

Aday Başvuru Ekranları

Konu insan kaynakları trendleri olunca, Andre Gide’nin de dediği gibi, ‘’Artık arkamızda kalan sahilin görüntüsünü kaybetme cesaretini göstermeye başlamamız gerekiyor.’’ Bu düşüncenin ortaya çıkmasının altında; günümüzde tahmin edilemeyecek bir hızla gelişen teknolojinin yanında, artık iş hayatına giren yeni kuşakların değişen anlayışlarına ve beklentilerine cevap verebilecek insan kaynakları politikalarının geliştirilmesi ihtiyacı yatmaktadır. Dünyada şirketler, bahsi geçen yeni kuşakları kendilerine çekebilmek için yeni ve yaratıcı politikalar uygulamaya başladılar.

Execuselect, bu geçiş sürecinde başvuru ekranlarını çok daha çekici hale getirerek, süreçteki değişimde fark yaratmayı hedefliyor. Bu amaçla başvuru alınacak pozisyona uygun, farklı başvuru ekranları ve farklı formatlar oluşturduk. Pozisyon hedef kitlesine uygun olarak tek yapmanız gereken, farklı formatlarda ve farklı ara yüzlerde olan başvuru ekranlarından birini seçmek.

  • Daha genç, dinamik ve sosyal medya kullanan hedef kitleniz için renkli ve eğlenceli başvuru arayüzü;
  • Saniyeler içerisinde hızlı şekilde doldurması hedeflenen aday başvuruları için, sadece spesifik önem taşıyan bilgilerin yer aldığı arayüzü;
  • Çok daha detaylı aday bilgilerine ihtiyaç duyduğunuz hedef kitlenize özel daha zengin ve kapsamlı olan arayüzü kullanırsınız.