Ataşehir, Vedat Günyol Caddesi Yakut Sitesi No:3/6, İstanbul, Türkiye
+90 216 380 88 82 info@pro-minds.com
Aday Veritabanı ve İşe Alım Sistemi

Başarı Öyküleri

ExecuSelect Online İşe Alım Sistemi

"Professional Minds ekibi ile ExecuSelect Online İşe Alım Sisteminin şirketimizde kurulması ile çalışmaya başladık.

Aday Yönetim Programı ; Aday portföyümüzün yönetiminde bize büyük kolaylık sağlıyor. Adaylarımızın profesyonel bilgilerini rahatlıkla kategorize edebiliyoruz. Esnek yapısı sayesinde de bilgi alanında hızlı arama yapabiliyoruz.

İş ortaklarımızın konuya hakimiyeti, yaklaşımları, hızlı ve yaratıcı çözümleri bizim açımızdan çok önemli. Sistem ile ilgili önerilerimizi dinleyen , taleplerimize çözüm bulmaya çalışan, sistemin geliştirilmesine yönelik işbilrliğine olumlu yaklaşan bir ekibin olması bizim açımızdan büyük bir kolaylık ve sisteme olan güvenimizi arttırıyor. İhtiyaç duyduğumuz her an ulaşabildiğimiz, samimi, yaratıcı çözümler bulan sistemin Mimarı Ediz Bey ve ekibi ile çalışmaktan çok memnunuz."

Feride B. Biçen, Partner
www.monadhr.com.tr

ExecuSelect Online İşe Alım Sistemi

"HumanGroup 2006’da insan kaynakları yönetimi ve eğitimi konusunda danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. Bu kapsamda seçme ve yerleştirme, eğitim ve geliştirme, ölçme ve değerlendirme alanlarında faaliyet gösteriyor. Müşterilerine bütünsel çözümler sağlayarak rekabet avantajlarını artırıyor.

HumanGroup, kurumlara özel çözümleri, hızlı, esnek, disiplinli, titiz, bilimsel ve profesyonel iş anlayışıyla yarattığı farklılıkla kısa zamanda büyüdü. ISO 500 listesindeki şirketlerin 150’den fazlası HumanGroup’la çalışmayı tercih etti. Kuruluşundan bu yana üst düzey yönetici eğitimleri ve seçme yerleştirme konularında başarılı projelere imza atan HumanGroup, iş süreçlerinin sisteme aktarılış projesinde Professional Minds ekibiyle yola devam ediyor.

HumanGroup: “Professional Minds ekibinin yılların tecrübesiyle sahip olduğu bilgi birikiminin projeye yansıtılması, proje sırasında karşılaşılan sorunları kendi sorunları gibi sahiplenip çözüm üretmek için azami çabayı göstermesi, kaynak ihtiyacının arttığı dönemlerde gerekli inisiyatif ve önceliklendirme ile çözüm üretebilmesi gibi faktörler Professional Minds ekibini diğer çözüm sağlayıcılardan ayırıyor”.

PM kullanımıyla birlikte iş süreçlerinin hızlandığını ve verimliliklerinin arttığını kaydeden HumanGroup Genel Müdürü Gaye Özcan, PM’in HumanGroup adına doğru karar olduğunu söyledi: “İlk kurulduğumuz yıllarda süreçlerimizi Excel üzerinden takip ediyorduk. Ancak büyümenin getirdiği gereklilikler nedeni ile iş süreçlerinde verimlilik ve hızı artırabilmek adına bir yazılım arayışı içine girdik. Professional Minds ekibinin verdiği güven ve sunduğu entegre çözümlerden dolayı PM’i tercih ettik. Böylece İşe Alım, Eğitim ve Satış ekibinin verilerini tek bir sistem üzerinden görüntüleme şansımız oldu. PM sisteminin bize sunduğu imkânları ve kolaylıkları sonuna kadar kullanıp sürekli iş süreçlerimizdeki verimliliği en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Aday bulma, müşteri listelerinin ve sözleşmelerin takibi, eğitim takviminin, fatura girişleri gibi muhasebe işlemlerinin takip edilmesi gibi süreçleri PM üzerinden görüntüleme ve hızlı sonuç alma oranımız arttı. Önümüzdeki yıllarda da Professional Minds ekibinin çağa uygun, yenilikçi çözümleriyle sistemimizi yenileyerek yolumuza ortak çözüm önerileriyle devam etmeyi planlıyoruz”.

Gaye Özcan, Yönetici Ortak- Human Group
www.humangroup.biz