Ataşehir, Vedat Günyol Caddesi Yakut Sitesi No:3/6, İstanbul, Türkiye
+90 216 380 88 82 info@pro-minds.com
Aday Veritabanı ve İşe Alım Sistemi

Size Özel Ve Tek Aday Veritabanı

ExecuSelect, size özel aday başvurularını tek bir aday veritabanında toplamanızı sağlar. Anlaşmalı olduğunuz farklı aday başvuru portallarından, sosyal medyadan ve kurumsal web siteniz üzerinden kurumunuza başvuran adaylarını entegrasyonlar ile otomatik olarak sisteme aktarır ve size özel aday havuzunda toplanmasını sağlar. Bu sayede işe alım sürecini tek platformdan yürütür, sistemli şekilde ilerler, farklı farklı platformlardan taramalar yapmak zorunda kalmaz ve zaman kazanırsınız.

ExecuSelect, kurumsal web siteniz ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kendi portalınız üzerinden aday başvuruları alır, alacak olduğunuz başvurular otomatik olarak sisteme aktarılır. Firmanıza başvuran adayları rakiplerinizle paylaşmadan yalnızca kendi aday havuzunuzda toplar ve aday havuzunuzu zenginleştirirsiniz. ExecuSelect aktarım kolaylığı ve esnekliği ile bugüne dek oluşturmuş olduğunuz Microsoft Excel formatındaki aday özgeçmiş bilgilerinizi de saniyeler içerisinde sisteme otomatik olarak aktarır ve aday havuzunuzun zenginleşmesini sağlar.

ExecuSelect ile mülakat geçmişiniz de artık kayıt altında. Adaylar ile yapmış olduğunuz mülakatlar sonucu tüm değerlendirmelerinizi, görüşme notlarınızı ve hangi aday ile ne aşamada olduğunuzu seçmeli açılır listeler ya da yorum alanları yardımıyla tutarsınız. Bu sayede farklı şube ya da birimlerinizle görüşülmüş olsa dahi adayları tanır ve adım adım takip ederseniz. Olumsuz bulduğunuz adaylarla birden fazla kez görüşmezsiniz. Bu durum sizlere kurumsal hafızanın yanında, zaman tasarrufu ve prestij sağlar.